info@fuarrehberi.com +90 216 347 45 25

Hakkımızda

ita-turizm-fuar-rehberi-37
Hakkımızda

buy cheap xanax online İTA TUR olarak 2010 yılından bu yana kurumsal ve bireysel turlar düzenliyor, size ve ihtiyaçlarınıza özel geliştirdiğimiz kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümlerimizle keyifle seyahat etmenizi sağlıyoruz.


Seyahat Mutluluktur!

Yolculuğunuzun amacı ister iş, ister gezi olsun; seyahatin sadece A noktasından B noktasına gitmek olmadığına aksine aldığınız mesafelerin içinizde de sizi harekete geçirdiğine ve mutlulukla bağlantılı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden seyahatinizi planlamaktan, dönüşünüze kadar tüm süreçte mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Seyahat ciddiyettir!

http://yourlivingbody.com/tag/sprint-interval-training/ Alışkın olduğunuz çevrenizden, evinizden, işinizden uzakta olmanın ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Bu sebeple sizin ya da kurumunuz için planladığımız yolculuğun sorunsuz geçmesi için deneyimli ekibimizle seyahatinizin tüm sürecini planlıyor, en ince detaylarına kadar ilgileniyor ve büyük ciddiyetle çalışıyoruz.


Hizmetlerimiz

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için sunduğumuz hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sizin için neler yapabileceğimize bir göz atın. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Fuar Turları

http://rentctr.com/documents/CURRENT Markanızı geleceğe, yeni bağlantılara ve müşterilere açabilmeniz için sizi dünyanın dört bir yanındaki fuarlara taşıyor, siz işinize odaklanırken ekibimizle tüm ihtiyaçlarınızı organize ediyoruz.

Kurumsal Turlar

Deneyimli ekibimizle markanız, bayileriniz, ekibiniz için kurumsal seyahatlerinizi organize ediyor, hem işinizi hem de ekip motivasyonunuzu arttıracak aktiviteler düzenliyoruz.

Rezervasyon Hizmetleri

Kurumsal ve bireysel seyahatleriniz için tüm ülkelere otel ve uçak rezervasyon hizmeti sunuyor, uygun koşullarda uçmanızı, en iyi lokasyonlarda konaklamanızı sağlıyoruz.


Vize Takibi

Kurumsal ve bireysel yurt dışı seyahatleriniz için yılların bilgi birikimi ve deneyimini sizin için kullanıyor, vize işlemlerinizi stres ve sorun kaynağı olmaktan çıkarıyoruz.

Transfer Hizmetleri

Seyahatlerinizde hava alanından itibaren yolculuğunuzun her aşamasında transfer ihtiyaçlarınızı çözüyor, ulaşımda kaliteli, konforlu ve hızlı hizmet sağlıyoruz.

Tercüman Temini

İletişimin önemini biliyor, seyahat ettiğiniz ülkelerde kendinizi yabancı hissetmemeniz, iş ve kurumsal amaçlarla yaptığınız yolculuklarda gücünüzü arttırmak için deneyimli tercümanlarla çalışıyoruz.


Müşterilerimizden
[show-testimonials alias=”testi”]

Referanslarımız
 
 

Fuar Rehberi

Fuarrehberi.com dünya çapında birçok fuara tur organizasyonu yapmakta ; firma çalışanlarının tatil organizasyonları düzenlemekte ve bunları yaparken müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için azami çabayı sarfetmektedir.

Bize Ulaşın

+90 216 347 45 25
+90 216 348 87 00
info@fuarrehberi.com
Uzunçayır cd. No:49 D:2 Hasanpaşa
Kadıköy/İstanbul

Sektörünüze Özel E-Bülten