info@fuarrehberi.com +90 216 347 45 25

Referanslarımız

 
Yüksel Endüstriyel
Verda Hukuk
Tamek
Orient Çeviri
Orcan_lng
KMTSO
KBS
İstanbul İhracatçı Birlikleri
Hekim Holding
HASIAD
GazDay
ENT
Emes
DLK
DB Schenker Arkas
Cryocan
ATO
Arel Hukuk
Akdeniz Entegre
 

Müşterilerimiz ne diyor?

DB Schenker Arkas olarak, 2016 Ekim ayında deneme amaçlı çalışmaya başladığımız ITA Turizm acentası, ilgili, kibar, saygılı, çözüm üretici yaklaşımları ile, kısa sürede sürekli çalıştığımız seyahat acentamız durumuna geldi. Başta Linda Hn olmak üzere, özveri ile çalışan diğer tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. xanax buy cheap Umarız bu başarılı çalışmaları ve işbirliğimiz yıllar boyu devam eder.

http://livepixelsphotography.com/pro2rj-1pdaw/9t8yh0io5-92bot89/qcp14223.html
Gamze Görer
DB Schenker Arkas Nak. ve Tic AŞ - Yön. Kur. Üyesi/CFO

discount alprazolam online İTA Turizm ailesi, her zaman güler yüzlü ve yardım sever personel kadrosu ile en iyi tedarikçilerimiz arasında olmuştur. Kendilerine vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

buy alprazolam wholesale
Ayten Nayır
EMES AŞ -İhracat Müdürü

http://sweetsmilesdentistry.com/buy-your-essay/?page_id=38 Şirketimizin dinamik yapısına mükemmel uyum sağlayarak planlı plansız tüm seyahatlerimizde bize her zaman en iyi çözümleri sunan ve tedarikçimiz gibi değil de, organizasyonumuzun bir parçası gibi hizmet veren İTA Turizme kaliteli hizmetleri ve güler yüzlü yaklaşımları için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

http://asphaltdrivewayco.com/category/blog/feed
Emre Akgün
Cryocan Kriyojenik Basınçlı Kaplar End. Tes Ltd Şti- Genel Müdür Yrd.

xanax online romania Değerli Çözüm Ortağımız İTA, order xanax online from mexico 2010 yılından günümüze gerek yurt içi gerekse yurt dışı seyahat ve organizasyonlarımızda, yoğun seyahat tempomuzda bizlere vermiş olduğunuz destek ve daha önemlisi seyahatlerimizde ulaşım, rehberlik ve konaklama konusundaki endişelerimizde kendimizi huzur ve güvenli hissettirdiğiniz için Orcan ailesi olarak teşekkür ederiz.

Haşim Tuluk
Orcan Doğalgaz Ltd Şti -Yön. Kur. Üyesi

2012 den bu yana seyahatlerimizin tamamını ITA Turizmin profesyonel ekibiyle organize ediyoruz. Rezervasyondan, muhasebe aşamasına kadar sunduğunuz sorunsuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

xanax online next day delivery
Bülent Birer
Orient Çeviri Hizmetleri- Genel Mdr

Fuar Rehberi

Fuarrehberi.com dünya çapında birçok fuara tur organizasyonu yapmakta ; firma çalışanlarının tatil organizasyonları düzenlemekte ve bunları yaparken müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için azami çabayı sarfetmektedir.

Bize Ulaşın

+90 216 347 45 25 http://life1031.com/calendar_event.cfm?calID=4378 +90 216 348 87 00 info@fuarrehberi.com Uzunçayır cd. No:49 D:2 Hasanpaşa
Kadıköy/İstanbul

Sektörünüze Özel E-Bülten

http://livepixelsphotography.com/niagara-wedding-photographers-ravine-vineyard-wedding-featured-on-style-me-pretty/

http://livepixelsphotography.com/sitemap-pt-post-2010-04.xml